fbpx

Tiranë, ka plasur një koktej molotovi brenda territorit të Xhamisë së Namazgjasë

Sonte në Tiranë, në territorin e namazgjasë tek hyrja e parlamentit ka plasur një koktej molotov.

Si dhe një tjetër është gjetur e pa plasur jashtë saj, njofton Top Channel.

Akoma nuk dihen detajet apo se kush janë autorët, por policia ndodhet në vendngjarje dhe po heton rastin.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button