fbpx

Të gjitha hitet e 2012-tës në tetë minuta (VIDEO)

Mbi 50 këngë më të dëgjuara të vitit që po lëmë pas të kombinuara në një super video prej 8 minutash. 

Nga “Gangam Style” deri te “Call me maybe” si dhe shumë hite tjera që na kanë shoqëruar gjatë këtij viti. Shijojeni videon./Portalb/

Lajme të ngjashme

Back to top button