fbpx

Ja se ku do ta bëjë dasmën Linda Halimi

Ka orë që ka aderuar në vendin që e deshi aq shumë. Por, përkundër kësaj këngëtarja Linda Halimi ka nis të ndjejë mall për vendlindjen e saj.

I ka ndodhur edhe më herët të largohet nga Kosova, por gjithnjë është kthyer prej nga është nisur. E tani, gjërat kanë ndryshuar.

“Do të jetë vizitë pune por edhe jetese. Tani do të jetoj në Amerikë, bashkë me bashkëshortin tim!”, kështu thekson mes tjerash gjatë një interviste për “Tribuna Shqiptare” këngëtarja Linda Halimi.

E pyetur për dasmën, Linda ka thënë se ajo dhe Big D. planifikojnë të martohen në një jaht në Xhamajka.

“Në ishull do të jetë. Planet i kemi filluar… jemi duke kontaktuar pronarë që japin me qira jaht e ishalla hajër. Ende nuk e kemi përcaktuar tërësisht, por dua që të jetë dita më e veçantë e jetës sime. Ëndërr e çdo femre”, ka thënë Linda.

Lajme të ngjashme

Back to top button