fbpx

Video prekëse e cila do t’ju frymëzojë shumë (VIDEO)

Në përzgjedhjen e videove  frymëzuese , Mashable bëri një listë, në vend të parë të të cilës qëndron video e një veterani të luftës i cili i tejkaloi problemet fizike dhe mbipeshën me ndihmën e jogës.

Problemet e Arthur Burman ishin pasojë e aterimeve të shumta me parashutë. Shikoni videon./Portalb

Lajme të ngjashme

Back to top button