fbpx

Horror pasojat nga droga (FOTO)

Fotografitë që shihni janë kompilacion fotografish të disa prej përdoruesve të drogës të burgosur viteve të fundit.

Bëhet fjalë për një fushatë kundër përdorimit të narkotikëve, përdorimi i të cilëve len pasoja të dukshme fizike dhe psikike./Portalb/

Lajme të ngjashme

Back to top button