fbpx

E pamundur të ndalet ky njeri, shikoni se çfarë akrobati

Damien Walters i lindur më 6 Prill 1982 në Derbyshire të Anglisë. Ai ka qenë kampion në gjimnastikë dhe kjo ka tërhequr vëmendjen e producentëve të filmave të cilin e kanë marrë si koordinatorë të luftërave dhe po ashtu si aktor në shumë filma të njohur.

Filmat në të cilat ai mori pjesë janë : Hellboy II: The Golden Army, Ninja Assassin, Scott Pilgrim vs. the World, The Eagle, I Am Number Four, Blitz, Colombiana, Sherlock Holmes: A Game of Shadows, dhe Captain America.

Videot e tij të postuara në Youtube kanë arritur një totale mbi 80 milion klikime.

Ndiqni videon dhe binduni në talentin e tij

Lajme të ngjashme

Back to top button