fbpx

El Sharaawy në radarin e Chelsea dhe Arsenal

Agjenti i sulmuesit të Milanit, Stephan El Shaarawy, ka konfirmuar interesimin e skuadrave angleze për klientin e tij.

Ka pasur raporte për një interesim të Arsenalit dhe Chelsea për sulmuesin italian, dhe kjo tash është konfirmuar edhe nga Mino Raiola.

“Ai po ia del mirë te Milani dhe ata janë kanë të drejtë që u japin hapësirë lojtarëve të rinj. Nëse ai dëshiron, mund të tregojë vetë se pse nuk ka zgjedhur të shkojë në Londër”, ka thënë agjenti

Lajme të ngjashme

Back to top button