fbpx

Sofia Vergara zhvishet gjatë xhirimit(FOTO)

Kur ajo nuk flet për vijat e saja, ajo i shfaq ato.

Të mërkurën, aktorja e Modern Family , Sofia Vergara ishte në komfort zonën edhe njëherë, duke treguar bukurinë e saj, gjatë xhirimeve për Fading Gigolo në New York.

Aktorja 40 vjeçe e cila pak ditë më parë zbuloi se numri i sytjenave të saj është impresionues 32F- e cila u zhveshpara kamerave, dhe pozoi në mënyrë perfekte, duke veshur korse pikant të zi.

Lajme të ngjashme

Back to top button