fbpx

Arturo Vidal drejt largimit nga Barcelona

Arturo Vidal është i vetmi lojtar që po insiston të largohet nga Barcelona, sipas raportimeve nga Marca.

Mesfushori kilian është i etur që të largohet nga Camp Nou pasi që nuk po duket të jetë më i lumtur te katalunasit.

Në anën tjetër, lojtarë të tjerë si Samuel Umtiti, Nelson Semedo, Ivan Rakitiq dhe Martin Braithwaite po ngurrojnë që të largohen ndonëse ishin përfolur për muaj të tërë për një gjë të tillë.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button