fbpx

Princi Wiliam mori bashkëshorten nga spitali

Njëra prej lajmeve më të mëdha që shënuan këtë javë është konfirmimi zyrtar se familja mbretërore e Britanisë së Madhe pret fëmijë. 

Ndërkohë u lajmërua se Kate Middleton është mbajtur në spital pasi kishte pasur përzierje në mëngjes dhe për të vëzhguar fazën e parë të shtatëzanisë së saj. /portalb/

Lajme të ngjashme

Back to top button