fbpx

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë i ndryshueshëm, me periudha me diell dhe erë të përforcuar nga drejtimi verior.

Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej 2 deri 9 gradë celcius, ndërsa ato ditore do të jenë në interval prej 18 deri 25 gradë celcius.

 

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button