fbpx

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me diell dhe vranësira mesatare. Pasdite do të ketë kishte për reshje të shiut.

Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej 5 deri 9 gradë celcius, ndërsa ato ditore do të jenë në interval prej 17 deri 21 gradë celcius.

Gjatë ditëve të ardhshme, moti pritet të jetë me diell dhe vranësira lokal. Gjithashtu do të ketë kushte për reshje të shiut në disa vende.

Tags

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close