fbpx

Mot i vranët me reshje shiu dhe bore

Sot, në Maqedoni do të ketë mot të vranët, me reshje shiu dhe bore. Do të fryjë erë e fuqishme nga drejtimi juglindor. Temperaturat e mëngjesit nga -5 deri në 4 gradë Celsius, ndërsa ato maksimale do të arrijnë deri në 9 gradë.

Në Shkup vranët me reshje të kohëpaskohshme shiu. Temperaturat do të arrijnë deri në 5 gradë Celsius./Portalb

Lajme të ngjashme

Back to top button