fbpx

Henry lojtar i Arsenalit? (Video)

Legjenda e Arsenalit, Thierry Henry, besohet se ka arritur marrëveshje që të rikthehet në Emirates për herë të tretë në janar.

Goal raporton se më 1 janar hyn në fuqi marrëveshja mes Arsenalit dhe sulmuesit francez, që është një huazim tremujor.

Thierry Henry është prej legjendave më të mëdha të klubit anglez me 228 gola të shënuara në 376 paraqitje. Ai ka fituar shtatë trofe të mëdhenj me klubin./portalb/

Lajme të ngjashme

Back to top button