fbpx

Miranda Kerr këshillon: Ja si ta mbash martesën gjallë

E martuar qe prej dy vitesh me Orlando Bloom-in, një nga engjëjt e Victoria’s Secret jep disa këshilla te vlefshme se si ta mbash te ndezur flaken e pasionit në çift.

“Gjyshja me thoshte gjithmonë: Meshkujt i kushtojnë shume rëndësi pamjes se jashtme, mos e harro asnjëherë. Çdo dite bej pak makijazh, vish te brendshme te bukura dhe do e mbash pas vetes burrin tënd”, ka thënë Miranda Kerr.

Modelja e njohur 29 vjeçare është mamaje e një djali te quajtur Flynn. Ajo ka treguar gjithashtu se ishte nervoze ne podium ku burri i saj ndodhej ne publik dhe ndonjëherë i bënte atij show privat në shtëpi./Portalb

Lajme të ngjashme

Back to top button