fbpx

Të rinjtë nga Gostivari e “digjitalizuan” kohën e iftarit dhe syfyrit për në RMV

Lajme të ngjashme

Një koment

  1. Mirmroma admin shum mir e kini shkrujt ket si informat per ne une e ndjek faqen po atej nfund e keni shkrujt per ma leht ta gjejm faqen add bookmark.. prap duhet pi n safari ta xhojm faqen a nese faqen e bon add Add to Home Screen.. e ke ntelefon si aplikacion.. ni informat tvogel pi mije.. kjo vlen per iphona.. naten e mir

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *