fbpx

Zbulohet Hulku i vërtetë në Afrikën Veriore (FOTO)

Është personi i cili po çudit botën anembanë, me permasat e tij super të mëdha me një fizik tmerrësisht shumë të frikshëm i ndërtuar mbi muskuj, ky është personi i cili njihet ndryshe si HULK.

Banor i Afrikes së veriut burri 36 vjeçar po bën xhiron e botës tashmë. pas një stervitje intensive për një kohë të gjatë dhe falë përmasave të tij trupore ky person i ka thyer të gjitha rekordet botërore për sa i përket përmasave trupore. /portalb/

Lajme të ngjashme

Back to top button