fbpx

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me diell dhe i ngrohtë, si dhe vranësira lokale. Pasdite do të ketë kushte për reshje të shiut në disa vende.

Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej 4 deri 12 gradë celcius, ndërsa ato ditore do të jenë në interval prej 16 deri 26 gradë celcius.

Gjatë ditëve të ardhshme, në disa vende do të ketë reshje lokale të shiut, si dhe do të fryë erë e përforcuar nga drejtime të ndryshme.

Tags

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close