fbpx

Çiljeta e lumtur me shtatzëninë e saj (FOTO)

Ka hyrë në muajin e shtatë të shtatzënisë, e ndërsa ajo duket sipas kësaj fotoje të realizuar ditë më parë super e lumtur.

Në fakt kjo është këngëtarja seksi Çiljeta Xhilaga, e cila flitet se edhe krevatin dhe rrobat e djalit që pritet të sjellë në jetë i ka gati, ndërsa gjithë ditën mendon për këtë lumturi të sjelljes në jetë të fëmijës së saj.

Natyrisht se sipas fotos ajo nuk e ka humbur bukurinë e saj, megjithëse edhe dy muaj dhe vjen në jetë fëmija i saj i parë./Portalb

Lajme të ngjashme

Back to top button