fbpx

Bar Rafaeli e pa rezistueshme !

Bar Rafaeli është një nga “modelet perfekte ” të cilat edhe në edicionet më të thjeshta duket perfekt. Ajo i qerosi fansat e saj në Tweeter me fotografi të jetës privatë, si dhe nga foto sesionet profesionale.

Këtë të hëne ajo me siguri disponoi shumë njerëz në të cilën ajo është fotografuar topless, e kthyer me shpinë kah kamera. Ajo është thjeshtë e pa rezistueshme.

Bar Rafael (27) punon për krijimin e karrierës, dhe kohëve të fundit është parë në Gjermani dhe ka thashetheme se ajo do të jetë ylli kryesor i show-it “Million Dollar Shooting Star” e cila do të transmetohet në kanalin televiziv “Sat 1”.

Bar në periudhat e fundit është kthyer në botën e “Single” vajzave pasi e përfundoi lidhjen me biznesmenin Dejvid Fisher në vitin e kaluar, ndërsa para tij ishte në lidhje 6 vjeçare me Leonardo DiKaprio

Lajme të ngjashme

Back to top button