fbpx

Rita Ora me familjen, ja se kujt i ngjan (FOTO)

Ylli i popit me origjinë kosovare Rita Ora përveç se është një femër shumë tërheqëse është edhe shumë e talentuar. Në këto foto ua paraqesim familjen e këngëtares, në mënyrë që edhe të kuptojmë “Kujt i ka ngjarë ajo?”.

Sipas fotove që vetë Rita ka publikuar në profiling e saj në Twitter shohim se ajo ka një familje mjaft të bukur.

Përsa i përket lidhjes së 22-vjeçares me vëllain e Kim Kardashian vlenë të theksohet se vetëm dy ditë më parë në mediat botërore u përfol se lidhja e tyre ka marrë fund./Portalb

Rita me familjen e saj

  

Rita me nënën dhe motrën

Rita dhe motra e saj

Lajme të ngjashme

Back to top button