fbpx

Ibrahimoviç: Messi topin e artë? Ju lutem!

Ibrahimoviç mendon se nuk do të ishte në rregull nëse juria vendos të shpallë fitues superyllin e Barcelonës Lionel Messi në garë për Ballon D`Or, Topin e Artë

“Sa herë Messi e fitoi Topin e Artë? Dy, Tre herë? Nëse juria dëshiron të jetë më e realtë,kësaj radhe çmimin duhet ta fiton dikush tjetër”, tha Ibrahimoviç për TF1 Telefoot.

Ibrahimoviç,është skualifikuar nga gara për topin e artë dhe tre kandidatët e fundit janë Cristiano Ronaldo, Andres Iniesta dhe Lionel Messi./Portalb

Lajme të ngjashme

Back to top button