fbpx

Amdi Bajramit ia kanë amputuar njërën këmbë

Politikanit Amdi Bajrami i është bërë operacion në të cilin ia kanë amputuar njërën këmbë dhe për momentin është në fazën e shërimit, njofton Portalb.mk.

“Kam pasur amputim të njërës këmbë, por do të vendos protezë. Në politikë mendoj do të kthehem. Tani më duhet pak kohë që të shërohem, por do të kthehen”, është deklaruar shkurt Amdi Bajram për “Skopje 1”.

Amdi Bajrami në skenën politike është që nga viti 1991 dhe deri më tani ka qenë në koalicion me të gjitha partitë e pushtetit.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button