fbpx

I rrahin dy të rinj në autobusin numër 19

Dje, rreth orës 14.00, dy të rinj nga Radovishi u sulmuan nga dy persona, derisa po udhëtonin me autobusin numër 19 të NPT “Shkup”.

Nga policia thonë se incidenti ka ndodhur derisa autobusi qarkullonte në rrugën Hristijan Todorovski-Karposh. Në një moment, disa persona kanë sulmuar 20 vjeçarin B.M. dhe shokun e tij D.P., të dy nga Radovishi.

Dhunuesit janë larguar menjëherë nga vendi i ngjarjes, ndërsa policia ka filluar hetimin./Portalb

Lajme të ngjashme

Back to top button