fbpx

Vidhen 6000 euro në një shtëpi në Tetovë

Autor i panjohur në fshatin Sllatinë të Tetovës ka arritur të vjedhë 6.000 euro. Sipas informacioneve nga Ministria e Punëve të Brendshme, vjedhja e rëndë ka ndodhur mes 23 dhe 24 dhjetorit në fshatin Sllatinë të Tetovës në shtëpinë e N.E (54).

Autori e shfrytëzoi rastin më të përshtatshëm për tu futur në shtëpi dhe për të vjedhur paratë.Shqipmedia raporton se policia ka ndërmarr të gjitha masat adekuate për të zbuluar autorin e veprës./Portalb

Lajme të ngjashme

Back to top button