fbpx

(VIDEO) LSDM bllokoi qendrën e Shkupit

Si që paralajmëruan më herët, opozita e bashkuar maqedonase, Lidhja Socialdemokrate me partnerët tjerë, në krye me liderin Branko Cërvenkovski doli në rrugë në Shkup dhe e kështu filluan padëgjueshmërinë qytetare. Në përkrahje të tyre kishte një numër të madh të qytetarëve.

Më poshtë është video nga ngjarja. /Portalb

Lajme të ngjashme

Back to top button