fbpx

Komandant Kokit i caktohen 30 ditë paraburgim

Gjykatësi hetues i ka caktuar paraburgim 30 ditësh Nikolla Gjorgievit i njohur me nofkën Komandant Koki, i cili u arrestua pardje disa minuta para mesnatës.

MPB lajmëroi se ai është ndalur për shkak të vozitjes së shpejtë dhe se ka rezistuar dhe goditur një polic në kokë, pas çka intervenuan “alfat”. /portalb/

Lajme të ngjashme

Back to top button