fbpx

Jennifer Lopez, një lojtare e zjarrtë futbolli

Jennifer Lopez ka dhënë një shfaqje të vërtetë, teksa është shfaqur në një fushë në Porto Riko duke luajtur futboll amerikan.

E shoqëruar nga i dashuri i vet, Casper Smart, 43-vjeçarja, që është dukur e mrekullueshme, ka shkëmbyer puthje dhe përqafime të zjarrta. Këngëtarja ka marrë pjesë në këtë ndeshje futbolli për të mbledhur para për viktimat e uraganit Sandy.

Lajme të ngjashme

Back to top button