fbpx

Mot me diell, vranësira lokale

Në Maqedoni sot në mëngjes do të ketë paraqitje të mjegullës. Gjatë ditës do të jetë kryesisht ngrohtë me vranësira lokale dhe më ngrohtë.

Temperatura e mëngjesit do të jetë prej -5 deri në 2 gradë, ndërsa temperaturat maksimale të ditës do të lëvizin nga 6 deri në 13 gradë.

Në Shkup në orët e mëngjesit do të ketë mjegull, ndërsa gjatë ditës do të jetë kryesisht me diell dhe më nxehtë. Temperatura e mëngjesit -4, ndërsa ajo maksimale e ditës do të arrijë 10 gradë celzius./Portalb/

Lajme të ngjashme

Back to top button