fbpx

(FOTO Lajm) Maqedonasit për BE, e shqiptarët?

Portalb siguroi foton ku shihet se flamuri evropian valonte në anën e opozitarëve maqedonas të cilët protestonin kundër suspendimit të demokracisë dhe tani edhe të fjalës së lirë. Po shqiptarët që e duan Bashkimin Evropian, ku janë?

Lajme të ngjashme

Back to top button