fbpx

Irina Shayk dhe Lily Aldridge urojnë Krishtlindjet me veshje super seksi (VIDEO)

Në kalendarin më të ri të revistës LOVE, 26 vjeçarja Irina Shayk ju dhuron fansave të saj videon tepër seksi me veshje të brendshme provokative.

Të njëjtën dhuratë për fansat e bën edhe Lily Aldridge. Çdo koment është i tepërt, prandaj, shikoni videot!/Portalb

Lajme të ngjashme

Back to top button