fbpx

Deputeti Amdi Bajram qëllohet me vezë dhe portokaj

Deputeti Amdi Bajram i cili po përpiqej të hynte në  Kuvend u qëllua me vezë dhe portokaj. Ndaj kësaj, ai u përgjigj: “Vdisni, vdisni, Brankon do ta varrosim”.

Në ndërkohë, vazhdojnë tensionet mes dy grupeve, duke u hedhur gjëra të forta./Portalb

Lajme të ngjashme

Back to top button