fbpx

Kështu një familje e priti prindin që gjithë ditën e kaloi me pacientët (VIDEO)

Një infermiere që punon në një spital në Britaninë e Madhe është surprizuar nga familjarët e saj sa hapi derën e shtëpise, transmeton OraNews.

Ajo sapo kishte lënë turnin në spital dhe kur hapi derën e shtëpisë, pa djalin dhe nipërit duke duartrokitur për të.

 “Ne si familje e mirëpresim në shtëpi nënën tonë Lynne nga puna si hero. Do të vazhdojmë ta bëjmë këtë sa herë që ajo kthehet në shtëpi”, ka shkruar djali i saj në videon që ka hedhur në Twitter.

Infermierja filloi të përloteshe dhe u largua nga kamera.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button