fbpx

Arriti në 106 numri i të infektuarve në Kosovë

Instituti Kombëtar i Shëndetit Publik ka konfirmuar edhe 12 raste me koronavirus në Kosovë.

“Rastet pozitive janë raste kontakti, 5 prej të cilëve janë me vendbanim në Malishevë. 3 me vendbanim në Fushë Kosovë, 2 me vendbanim në Prishtinë, 1 me vendbanim në Mitrovicë dhe 1 në Kamenicë”, thuhet në njoftim.

Numri i përgjithshëm i të infektuarve ka arritur në 106.

Tags

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close