fbpx

VMRO-vcat rrihen mes vete ( FOTO)

Në Volkovë mbrëmë ka pasur rrahje të madhe në të cilën ka pasur edhe polic të lënduar.

Incidentin e konfirmon MPB, e cila informon se mbrëmë në ora 3:40 në kafiterinë “Shkorpion”, janë rrahur një grup i madh pas së cilës ka intervenuar policia, ndërsa nga incidenti dy polic janë të lënduar.

Policia ka marrë 10 persona , dhe punohet për zbardhjen e rastit.

Sipas “Sky”, rrahja ka ndodhur mes dy grupeve të VMRO-së nga të cilat një grupë kanë qenë përkrahës të perfektit të komunës ndërsa tjetra ka përkrahur një koordinator të VMRO-së./Portalb

Lajme të ngjashme

Back to top button