fbpx

Klubi spanjoll hynë në garë për Xherdan Shaqirin

Sevilla është e gatshme që të bëjë një ofertë për yllin e Liverpoolit, Xherdan Shaqiri, shkruan “Football Insider”, transmeton zeri.info

Reprezentuesi zviceran nuk ka pasur një edicion të frytshëm te Liverpooli dhe pritet të largohet në fund të këtij edicioni.

Gjiganti anglez është i gatshëm ta shesë lojtarin nëse vjen ndonjë ofertë prej rreth 30 milionë eurosh.

Më herët interesim për Shaqirin ka treguar edhe Galatasaray.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button