fbpx

Parkour, kreativ i pazakontë dhe ndoshta qesharak (VIDEO)

Për këtë njeri nuk ka definicion se a është Parkour apo magjistar, apo atletik apo çfarë? Ndiqni videon dhe do ta kuptoni për çfarë bëhet fjalë.

Lajme të ngjashme

Back to top button