fbpx

Policia e Strugës kundër 26 vjeçarit nga Gërçeci

Stacioni Policor nga Struga ka ngritur padi penale ndaj 26 vjeçarit  Z.F nga fshati Gërçec.

Për faktin sepse gjatë verës në një nga plazhet në Strugë,gjatë një kontrolli rutinor nga ana e policisë ju gjetën 0,4 gram drogë e llojit kokainë.

Personi në fjalë akuzohet për veprën penale të prodhimit dhe shitjes së paautorizuar të drogave narkotike thuhet në njoftimin e MPB-së.

Lajme të ngjashme

Back to top button