fbpx

Kate Upton, fotot e reja në -35 gradë celsius

Modelja Kate Upton është shfaqur edhe njëherë më fotografitë sensuale të realizuara në temperaturat minus 35 gradë celsius. 20 vjeçarja ka realizuar gjithçka për kompaninë “Sports Illustrated” në Antarktidë duke mos patur të veshur asgjë përveçse të brendshmeve. 

Kate dhe kamerat kanë një marrëdhënie shumë intime dhe dhjetë ditët e xhirimeve kanë qenë një eksperiencë e veçantë.

Lajme të ngjashme

Back to top button