fbpx

Pendarovski: Vetizolimi është parandalimi më i mirë kundër koronavirusit, t’u ndihmojmë të pafuqishmëve dhe të sëmurëve

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *