fbpx

Pas Mourinho, Zidane në krye të Real Madrid?

Jose Mourinho mund të largohet në fund të sezonit nga Real Madrid.

Trajnerit portugez po i lëkundet posti pas rezultateve zhgënjyese të këtij sezoni, si dhe fjalëve për një prishje të marrëdhënieve mes tij dhe drejtuesve të ekipit.

Por, largimi i tij nga “Santiago Bernabeu” mund të ndodh edhe në një të ardhme të afërt.

Dhe, për ta zëvendësuar atë, presidenti Florentino Perez po mendon t’ia besojë këtë post deri në fund të sezonit legjendës franceze Zinedine Zidane, i cili do të ndihmohej nga ndihmësi i “Special One’” Aitor Karanka, një figurë e respektuar në skuadrën mbretërore

Lajme të ngjashme

Back to top button