fbpx

Kodra e Diellit, fillon sezoni i skijimit të natës

Sezoni i skijimit në Kodrën e diellit zyrtarisht do të hapet nesër me skijim të natës, e cila për herë të parë pas më shumë se një dekadë kthehet në terrenet e kësaj qendre turistike.

Vizitorët nesër do të munden në periudhën prej orës 18 deri në ora 22 ti shfrytëzojnë ski teleferikët falas.

Çmimi për skijim natën, sezonin e ardhshëm do të jetë me çmim promovues prej 300 denarëve, ndërsa ulet çmimi edhe i biletave sezonale.

Një nga risitë për vizitorët është edhe vendosja e biletës së skjimi të përbashkët sezonal, i cili do të vlejë edhe për dy qendrat e skijimit Kodra e Diellit dhe Kopanki në Pelister./Portalb

Lajme të ngjashme

Back to top button