fbpx

Tregu i madh i Gostivarit u mbyll për 30 ditë

Komuna e Gostivarit njofton se Tregu i madh i qytetit nuk do të punojë në 30 ditët e ardhshme.

“Është ky vendim i përbashkët i kryetarit të komunës Arben Taravari dhe Shtabit të emergjencës të Gostivarit, si dhe me mirëkuptim nga ana e drejtuesve të Ndërmarrjes “Progres Pazari” që menaxhon me Tregun e madh të qytetit. Kërkojmë mirëkuptim nga ana e qytetarëve dhe apelojmë që tu përmbahen rekomandimeve për mbrojtje nga pandemia e virusit korona”, njofton Komuna.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button