fbpx

Të gjithë sytë ka gjoksi i Angjela Martini! (FOTO)

Modelja shqiptare ka marre pjese jo pa u vënë re në një festim pikant 3-ditor në Gstaad të Zvicrës.

Disa nga vajzat më bukuroshe të të ashtuquajturës aristokraci evropiane janë mbledhur në Gstaad të Zvicrës për një festë elite me pesë yje, mbi dëborë. Bëhej fjalë për një takim 3-ditor mes koktejeve, garave të skive, darkave dhe argëtimeve ekstra-luksoze.

Mirëpo ka qenë e pamundur të mos vërehej pamja i tyre, teksa mbi të gjitha ka tërhequr vëmendjen papritmas modelja shqiptare Angela Martini. Ajo kishte veshur një fustan të kuq shumë të bukur, por që i nxirrte tërësisht gjoksin në pah.

Kështu mund të thuhet se Angela ka fituar “palmën e artë” të eksibicionizmit mes të gjitha femrave të tjera, për pamjen dhe pozat e saj tepër provokuese./Portalb

Lajme të ngjashme

Back to top button