fbpx

Rafaella publikon fotografitë e fëmijës: Balotelli nuk do t’ia dijë për vajzën

“Mario për mua është i papërgjegjshëm”. Kështu është shprehur Rafaela Fico e cila në një interivstë ekskluzive për CHI, ka publikuar edhe fotot e para të vazhës Pia, babai i së cilës është ylli i Manchester Citi, mario Baloteli.

Ka ardhur një moment ku ai nuk ëhtë i interesuar për agjë, as për mua dhe as për vajzën tonë. Ky ka qenë projekti ynë, vullneti ynë. Intervista e plotë e Ficos dhe fotot ekskluzive të Pias do të botohen nesër në numrin e ri të revistës italian “Chi”./Portalb

Lajme të ngjashme

Back to top button