fbpx

Policia dhe inspektorët e tregut i kanë mbyllur 7 kafene në Çair: Kanë punuar, pavarësisht ndalesës nga Qeveria

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *