fbpx

Vranët, me reshje shiu dhe bore

Në Maqedoni sot do të mbajë mot i vranët me reshje shiu dhe bore, kryesisht në viset malore. Do të fryjë erë e fuqishme nga drejtime të ndryshme. Në mbrëmje reshjet do të ndalen. Temperaturat e mëngjesit do të sillen prej -2 deri në 4 gradë Celsius, ndërsa ato të ditës do të arrijnë deri në 4 gradë.

Në Shkup mot i ngjashëm, vranët dhe me reshje shiu dhe bore. Temperaturat prej 1 deri në 4 gradë Celsius./Portalb

Lajme të ngjashme

Back to top button