fbpx

Rita Ora nuk di të ndalet, shpërthen në New York (FOTO)

Këngëtarja shqiptare, Rita Ora vijon me karrierën e saj nëpër vendet më të njohura të botës. Këtë herë bukuroshja Ora është fotografuar gjatë një performance në New York. 

E veshur në mënyrë ekstravagante Ora ka mahnitur fansat dhe jo vetëm me performancën e hiteve të saj. Vetëm pak ditë më parë ajo ka publikuar videon më të re “Radioactive”. Videokënga ka arritur menjëherë shumë klikime dhe perfomanca e Orës në të është mjaft sensuale. 

Lajme të ngjashme

Back to top button