fbpx

Steven Spilberg: Historitë nuk kanë një mes dhe një fund…

“Njerëzit kanë harruar si të tregojnë një histori. Historitë nuk kanë një mes dhe një fund… Ato zakonisht kanë një fillim që nuk mbaron kurrë së filluari!”

Steven Spilberg është regjisor dhe producent filmi në SHBA. Është një nga më të suksesshmit në këtë sferë dhe sipas revistës Forbes edhe një nga më të pasurit me 2.7 miliardë dollarë./Portalb

Lajme të ngjashme

Back to top button