fbpx

Gruaja e futbollistit Crouch zhvishet për Vit të Ri (FOTO+VIDEO)

Ajo punon shumë për ta mbajtur trupin në formë dhe kjo shihet nga fotografitë më të fundit të Abbey Clancy të bëra për kalendarin e Krishtlindjeve.

26 vjeçarja, gruaja e Peter Crouch e cila është edhe nënë, në këto fotografi (si dhe në video) ka të veshur të brendshme seksi dhe pozon me plot vetëbesim për kamerën. Shikoni videon më poshtë./Portalb 

Lajme të ngjashme

Back to top button